Allview 32ATC6000-H 32" (81cm) HD Ready LED TV
| All | |
| 3D-ühilduvus | No |
| Bruto Sügavus (mm) | 778 mm |
| Brutokaal | 4.5 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 485 mm |
| Brutolaius (mm) | 110 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-C, DVB -T/T2, DVB -S/S2 |
| Ekraan | 1366 x 768 |
| Ekraani diagonaal | 32" (81 cm) |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 81 cm |
| Energiatõhususe klass | E |
| Garantii | 24 month(s) |
| HD tüüp | HD |
| Installitud operatsioonisüsteem | N/A |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.0415063 m |
| Mõõdud (l x s x k) koos statiiviga | 732 x 180 x 483 mm |
| Muud funktsioonid | 3 x HDMI 1.4, 2 x USB 2.0 |
| Netokaal | 3.59 kg |
| Nutiteleri funktsioon | No |
| Paber/Papp | 728.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 182.00 g |
| Producer product name | 32ATC6000-H |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.91 kg |
| TI kaal (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Battery |
| WEE klassifikatsioon | CL109:2:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wi-Fi | No |
Sildid: allview 32atc6000-h 32 81cm hd ready led tv, 32atc6000-h, allview, telerid



